Posted on Napsat komentář

Baťa prostě ví, co se nosí

Kožené baleríny

… A je tomu tak. Obouvá nejen nás, ale i celý svět již nějaký ten rok a vždy se zatím perfektně trefil. Letošní jaro není žádnou výjimkou a mistr B zase přesně vystihl a hlavně nám nabídl aktuální trendy pro letošní jaro. Pojďte se podívat a přesvědčit, že kousky jsou to vskutku exkluzivní.

Každá módní guru ví, že v posledních letech je v kurzu především jednoduchost, čistota a elegance, která je zaměřená na detail. Že jsi ještě na sobě nevyzkoušela pánský styl? Tak právě teď máš šanci a Baťa ti pomůže. U Bati je totiž jarní kolekce právě zaměřená na panský styl. A že výběr je vskutku obrovský.  Vybereš-li si dámské polobotky kožené, nekožené, se zdobením či bez zdobení, s platformou, anebo bez platformy, vždy to prostě trefíš! Už si představuješ, jak si je poprvé obuješ? Jak se v nich poprvé projdeš? Polobotkami to zdaleka nekončí, ba právě začíná. Na výběr jsou kotníčkové boty nejrůznějších barev a typů. Zkombinuješ-li nové jarní jeansy, koženou parku a kotníčkové boty k tomu, tak budeš prostě neuvěřitelně chic.Co že by to bylo za jaro bez klasiky v podobě dámských balerín?  Nic se neboj, ty jsou tu pro tebe taky. Sama dobře víš, že hezkých balerínek není nikdy dost.

Každá má módní kolegyně dobře ví, že jarní kolekce u bot nekončí. Nezbytnou výbavou jsou i jarní doplňky v podobě kabelek, tašek, brašen, anebo psaníček. Nutno podotknout, že ceny má Baťa famózní, které přímo lákají ke koupi více druhů. Tak co? Vybereš si?


Teď abychom si to hezky shrnuli a připomněli, co je náš aktuální jarní „must have“: dámské polobotky v pánském stylu, baleríny a minimálně jednu kabelku z jarní Baťovské kolekce.

Užij si jarní kolekci a pamatuj (!) jedině styl nikdy nevyjde z módy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *